# üzemanyag
A sajtóban megjelent, a légi közlekedést és a kerozinellátást érintő hírekkel kapcsolatban a Mol hangsúlyozza: a hazai repülőgépüzemanyag-ellátás stabil és zavartalan.
A héten ismét csökken az üzemanyag ára, a kutak között azonban nagy különbség lehet.
A teljes fogyasztás 1,88 milliárd liter volt az első hat hónapban; 744 millió liter motorbenzint és 1,13 milliárd liter dízel üzemanyagot tankoltak a járművekbe a vásárlók a MÁSZ-tagvállalatok összesített adatai alapján.
Szombaton a dízelért és a benzinért is jóval többet kell fizetni.
Péntektől már várhatóan nem változnak az üzemanyagárak.
Mire számíthatunk a múlt heti csökkenés után?
2035 után csak szintetikus üzemanyaggal lehet belső égésű motoros autót értékesíteni az unióban, a szabályozás már most készül.




