2024.05.20., hétfő - Bernát, Felícia napja

A negyedik helyen zárta az OB III-as szezont az Egerszegi Titánok csapata

2023. március 29., 12:18
Véget ért az OB III-as felnőtt jégkorong bajnokság az Egerszegi Titánok csapatának

Az alapszakaszban remekül teljesítő egerszegiek az elődöntőben szoros csatában maradtak alul a DVTK Jegesmedvék csapata ellen (5:4), így a bronzéremért folytathatták a küzdelmeket. Az ellenfél az elmúlt szezonokban is mumusnak számító székesfehérvári Hevület volt. Az első összecsapást Zalaegerszegen rendezték, ahol egy remek hangulatú, kiélezett csatát vívtak a felek. A harmadik harmadban a vendégek két góllal elléptek, de a harmad vége előtt még kiegyenlítettek a Titánok, sőt a rendes játékidő vége előtt még akár el is dőlhették volna a mérkőzést, de a nagy lehetőség kimaradt. A hosszabbításból pedig a Hevület jött ki jobban és 5:4 arányban megnyerte a találkozót. A második mérkőzésen a fehérváriak domináltak és az első két harmadban eldöntötték a mérkőzést. A harmadik játékrészben három gólt is szereztek a Titánok, de ez csak a szépítésre volt elegendő. Győzelmével a Hevület szerezte meg a bronzérmet, az Egerszegi Titánoknak be kellett érniük a negyedik hellyel. A végeredmény: Hevület-Egerszegi Titánok 11:3 ((5:0, 2:0, 4:3).

Fotó és szöveg: Jóna István