# Kardos Ádám
Érvényben marad a vörös kód - VIDEÓVAL -
Érvénybe lépett a vörös kód, mivel a napi középhőmérséklet elérte a 25°C-ot. A nyár első komolyabb hőhulláma általában megterheli az emberi szervezetet. A hirtelen jött forróságra a szociális ellátórendszer is felkészült, melyre ilyenkor – a korábbiakhoz képest – még több feladat hárul. Szombattól már harmadfokú riasztás várható.
2026. június 23., 17:17 - 0. x 00., 00:00




