facebook
Keresés
Értékes helyezéseket szereztek a zalaegerszegi atléták a diákolimpiai döntőn

2023. június 02., 07:20
Az Atlétika V-VI. korcsoport egyéni és váltófutó pályabajnokság 2022/2023. tanévi országos döntőjének Győr városa volt a házigazdája. A fiatalok középiskolájukat képviselték a viadalon.

A Zalaegerszegi Kölcsey Gimnázium és a Zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Technikum atlétái értékes helyezéseket értek el a versenyen.

A Kölcsey Gimnázium tanulói közül diszkoszvetésben, a VI. korcsoportban Czigány Levente ötödik, Kerkai Bence 11., míg Köcse Roland 13. helyen végzett. Az V. korcsoportban Kovács Lőrinc ötödik, Ravadics Benjamin kilencedik lett.

A lányok VI. korcsoportos súlylökői között Molnár Loretta kilencedik helyen zárta a versenyt.

A fiú V. korcsoport 100 m-es síkfutói között Hercsel Zsombor a középmezőnyben végzett.

Mózer Benedek, a Zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Technikum tanulója a diszkoszvetők V. korcsoportjában a kiemelkedő második helyen végzett.

Fotó: Kölcsey Ferenc Gimnázium/Facebook