2024.05.20., hétfő - Bernát, Felícia napja
Győzelemmel kezdték a középszakaszt az Egerszegi Titánok

2024. január 14., 09:38
Az OB III-as jégkorong bajnokságban szereplő Egerszegi Titánok jégkorongcsapata a fővárosban, a Semmelweis Doctors együttese ellen kezdte meg a középszakasz küzdelmeit.

A találkozót jól kezdték a vendégek, hiszen 32 másodperc elteltével Barna Dénes góljával vezetést szereztek. A harmad második felében sikerült fordítaniuk a fővárosiaknak. A második harmadban is dominált az egerszegi csapat, kétszer annyit ütve kapura, mint ellenfele, de a helyzetkihasználással hadilábon álltak. A játékrész 2-2 gólt hozott, így továbbra is a hazaiak vezettek (4-3). A záró harmad hajrájában Bosnyák Márkó egyenlített és jöhetett a hosszabbítás, ahol nem született gól. A büntetők is szoros csatát hoztak, melynek végén a jobban koncentráló Egerszegi Titánok csapata örülhetett.

Semmelweis Doctors-Egerszegi Titánok 4:5 (2:1, 2:2, 0:1, 0:0, 0:1)

Az egerszegiek a következő mérkőzésüket január 21-én, vasárnap hazai pályán a Zempléni Hiúzok csapata ellen vívják.

Fotó: Egerszegi Titánok/Facebook