facebook
Keresés

Tíz éremmel tértek haza az egerszegi úszók a regionális versenyről

2023. március 15., 12:02
Veszprémben versenyeztek legutóbb a ZALACO Zalaegerszegi Úszó Klub sportolói. A csapat sikeresen szerepelt a regionális versenyen, melynek eredménye hét aranyérem és három ezüstérem.

A legfiatalabb korosztályban Besenczi Liána három aranyérmet szerzett: 100 méter gyorson, 50 méter mellen, valamint 100 méter háton. Testvére, Besenczi Hella szintén három éremmel térhetett haza. 100 méter gyors- és 100 méter pillangóúszásban aranyérmet szerzett, 100 méter hátúszásban pedig második helyen ért célba.

Sándor Sarolta két arannyal büszkélkedhetett a hosszabb távokon, 400 és 1500 méter gyorsúszásban diadalmaskodott. Balogh Áron ezüstérmes lett 400 méter gyorsúszásban, Készmárki Hanna szintén a dobogó második fokára állhatott fel, a 400 méter gyorsúszás után.