2024.04.25., csütörtök - Márk napja
Rutinos ellenfelet győzött le a ZTE FC II

2023. március 21., 09:32
Az NB III. Nyugati csoportjának 26. fordulójában a sereghajtó, Móri SE otthonában vendégeskedett a ZTE FC II. Hosszú sérülést követően tért vissza a csapatba Sebestyén Lóránt és Csóka Dominik.

A mérkőzést mindkét csapat nagy akarással kezdte, azonban nagyobb helyzet egyik oldalon sem alakult ki. A 18. percben Csóka Dominik pontos beadására érkezett Varga László, aki fejjel továbbított a kapuba, megszerezve a vezetést a ZTE-nek (0-1).

Öt perccel később Varga Balázs révén kiegyenlítettek a hazaiak. A 67. percben Jóna Bence és Varga László játszottak össze, végül Jóna találatával ismét a kék-fehérek vezettek (1-2).

A mindent eldöntő találatot a mérkőzés hajrájában Fábián Kristóf szerezte meg egy jó ütemű fejessel (1-3). A ZTE FC II rutinos ellenfelet győzött le egy fiatal szerkezetű csapattal.