
2026. június 26., 09:16 - 0. x 00., 00:00
Saját nevelésű játékossal erősít a ZTE KK
Újabb saját nevelésű kosárlabdázó tér vissza Zalaegerszegre: a Zalakerámia ZTE KK bejelentette, hogy Kis Attila Raul ismét a kék-fehéreknél folytatja pályafutását.
A játékos a 2012/2013-as idényben mutatkozott be a felnőttcsapatban, majd hét szezont töltött a zalai klubnál. Ezt követően a paksiaknál szerepelt három idényen keresztül, ahol további élvonalbeli rutint szerzett.
Később rövid veszprémi kitérőt követően a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémiához igazolt, amellyel bajnoki címet ünnepelhetett. Pályafutása Kaposváron folytatódott, ahol újabb aranyéremmel gazdagodott, majd a szezon közben Fótra szerződött. Új csapatával ismét a bajnokság élén végzett, így sorozatban három bajnoki címmel a háta mögött tér vissza nevelőegyesületéhez.
A ZTE KK ezzel újabb olyan játékossal erősítette keretét, aki jól ismeri a klubot és a zalaegerszegi közeget.
Fotó: Kometa-Kaposvári KK
