2024.05.17., péntek - Paszkál napja
Éremesőt hozott a Zalatriatlon versenyzőinek az Ábrahámhegyi Nyárbúcsúztató Triatlon verseny

2023. szeptember 03., 09:40
Immár 12. alkalommal rendezték meg a Balatonnál a nyárbúcsúztató Ábrahámhegyi Triatlon versenyt.

Gyönyörű időjárást, kiváló időeredményeket, és éremesőt hozott az első szeptemberi szombat a Zalaegerszegi Triatlon Klub versenyzőinek a családias hangulatú Balaton-parti versenyen.

A sprinttávon, ahol 750 méter úszás, 19 km kerékpározás és 6 km futás volt a teljesítendő táv, a Felnőtt3-as kategóriában Hamar Bálint Dániel ezüstérmet szerzett.

A Szenior1-es korcsoportban Kazamér Zsolt aranyérmes, Miskó Zoltán bronzérmes lett.

A Szenior4-es kategóriában Németh János ezüstérmet szerzett.

A Veterán2-esek között Hornung Tamás ezüstérmes lett.

A rövidtávú versenyben (1,5 km úszás, 38 km kerékpározás, 12 km futás) a Felnőtt1-es korcsoportban Wolf Ádám ezüstérmet szerzett csakúgy, mint a Felnőtt 4-es kategóriában Góra Máté.

A rövidtávú váltók versenyében a Péterffy Renáta - Hegyi Péter - Szunyogh Péter összetételű trió aranyéremet szerzett.

Fotó: Zalatriatlon/ Facebook