2024.04.29., hétfő - Péter napja
A Zalaszám-ZAC nyerte az U10-es korosztályban a Hanaplast Kupát

2023. november 14., 08:42
Nem volt kegyes az időjárás a Kölyökből Atléta Program regionális csapatversenyéhez. Az esős időjárás miatt a versenyt a zalaegerszegi futófolyosón rendezték. A játékos versenyeket tartalmazó programban minden szakág versenyszámai megtalálhatóak voltak. Az atléta palánták jól alkalmazkodtak a körülményekhez és remek versenyeket vívtak a Hanaplast Kupákért.

A Hanaplast Kupát U10-es korosztályban a Zalaszám-ZAC, míg az U12-es korosztályban a SZOSI csapata nyerte el.

A hétvégén Nemesvámoson rendezték meg a Mezei Futó Magyar Liga 2. fordulóját, ahol Góczán István tanítványa, Muszil Ágnes 5. helyezést ért el (5000 m 16:55 mp)