2026.06.22., hétfő - Paulina napja
facebook
Keresés
Bencik Ingatlan
Káosz a győri fővonalon: késések, pótlóbuszok és kimaradó járatok várhatók
2026. június 22., 10:00 - 0. x 00., 00:00

Káosz a győri fővonalon: késések, pótlóbuszok és kimaradó járatok várhatók

2026. június 22., 10:00
A győri fővonalon jelentősen, akár egy órával hosszabb eljutási időre, pótlóbuszos átszállásra és kimaradó járatokra kell számítani a reggeli és délelőtti órákban, mert Biatorbágy és Herceghalom között felsővezeték-szakadás miatt egyik vágányon sem lehetséges a közlekedés.

A MÁV közölte a változások részleteit is:

  • a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé (Railjetek, EuroCityk, soproni és szombathelyi InterCityk),
  • Tatabánya és Kelenföld között expressz pótlóbuszok közlekednek,
  • a S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek,
  • Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok közlekednek,
  • az S12-es vonatok csak Tatabánya és Oroszlány között közlekednek,
  • a BKK az M4-es metrón elfogadja a vasúti jegyeket a fennakadás végéig,
  • a győri fővonalon a fennakadás végéig valamennyi vonat helyjegy nélkül is igénybe vehető.

Az S10-es pótlóbuszok megállói:

  • Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)
  • Bicske, Műszaki Áruház
  • Herceghalom, vasútállomás bejárati út (VOLÁN)
  • Biatorbágy, vasútállomás (VOLÁN)

Az IC pótlóbuszok megállói:

  • Kelenföld vasútállomás (Etele tér, MÁVBUSZ)
  • Tatabánya, autóbusz-állomás (19-es kocsiállás)

Fotó: illusztráció/AI