2024.05.17., péntek - Paszkál napja
Kiütéses pasaréti ZTE győzelem

2023. április 19., 08:31
Az újonc Pénzügyőr SE-hez látogatott a női NB II Nyugati csoportjában a ZTE FC együttese.

Ősszel, egy nehezen megszerzett 1-0 arányú győzelmet aratott a ZTE FC. A fővárosi találkozót remekül kezdte a vendégcsapat, már a 2. percben vezetést szereztek. A folytatásban sem álltak meg a lányok és a félidőben már 0-6 volt az eredményjelzőn.

A fordulás után is a ZTE irányított. A gólszerzés már nem ment annyira, mint az elsőben, de így is még kettőt rátettek a lányok és végül 8-0-ra nyertek.

Grubits Daniella mesterhármast ért el, mellette Pupos Veronika Bianka és a mindössze harmadik „zalai” mérkőzésén játszó Megyeri Boglárka Anna is duplázni tudott.

A Pénzügyőr elleni mérkőzésen egyébként Luczi Evelin és Jelenics Brigitta az 50., míg Harsányi Andrea 25. alkalommal játszott bajnoki mérkőzésen a ZTE FC együttesében.

Pénzügyőr SE - ZTE FC 0-8 (0-6)

Budapest, Pénzügyőr SE sporttelepe, jv: Barta Viktória

ZTE FC: Császár H. - Nagy B. Szegedi (Jelenics, 69.), Pupos (Regőci, 59.), Luczi (Hargas, 59.), Grubits, Szabó V. (Major, 77.), Kopcsándi, Harsányi (Bánfi, 77.), Vitusz, Megyeri (Melus, 77.). Vezetőedző: Pergel Andrea

Gl: Pupos (2. 23.), Megyeri (13. 31.), Grubits (14. 24. 48.), Vitusz (92.).

Sárga Lap: Vitusz (85.).

kép forrása: facebook.com/ztefc