
Elindult a nyári napközis tábor
Önfeledt játékkal szórakoztatták magukat és egymást a gyerekek a strandon. A kicsik a pancsolóban, míg a biztosabb úszók a nagymedencében élvezték a hűs vizet. A fürdőzés a tábor egyik legnépszerűbb eseménye közé tartozik.
Komáromi Fanni nagyon élvezi, hogy minden nap érdekes események várják.
Szeretek ott lenni, és nagyon jó, hogy minden nap elmegyünk valahova.
A vízben minden korosztály megtalálta a legizgalmasabb játékot, Böröcz Lili a testvérével, Barnabással érkezett a táborba.
Mászópiramist játszunk, és hogy kis állatkák vagyunk, és a tesóm a cápa, és ő üldöz minket.
A 6 és 16 év közötti gyerekeknek szervezett nyári napközi minden esztendőben népszerű. A szervezők igyekeznek nap mint nap színes programokkal lekötni a fiatalokat.
Nagyon sok gyerekünk van, így nagyon nagy szerencse, hogy ebben a melegben lehetőségünk van arra, hogy egy héten kétszer is az AquaCity-be látogassunk. Ma 81 gyerekkel jöttünk, két medencét használunk, akik úszni tudnak, ők a nagy medencében vannak, illetve a kicsik a csúszdás gyerekmedencében, és nagyon élvezik
- mondta el portálunknak Bednárikné Rácz Enikő, a Keresztury Dezső Városi Művelődési Központ igazgatóhelyettese.
A vakációzó diákokat pénteken moziba vitték, jövő héten pedig ismét a strandolásé lesz a főszerep.
Fotók: Médiacentrum Zalaegerszeg
